• 0532 701 42 96
  • erkutustam@hotmail.com

 

Erkut Usta;

1989 Senesinde Oto Elektrik Mesleğine çırak olarak başlamıştır. Sırasıyla kalfalık ardından 1995 senesinde Mesleki Eğitim Merkezinden Ustalık ve 1997 Senesinde Usta Öğretici Belgelerini alarak " Oto Elektrik Ustası " ünvanını almaya hak kazanmıştır. 

 

1997 Yılında Denizli Üçüncü Sanayi Sitesinde İlk İş Yeri olan " Mertler Oto Elektrik / Otomotiv " açarak burada Oto Elektrik, Tudor Aküleri Bayiliği, Oto Elektrik Yedek Parça Üretimi, Parekende Satışı ve Oto Alım/Satım işleriyle uğraşmıştır. 

 

2005 Yılında yine Denizli 'de Otogaz Dönüşüm Sistemleri üzerine çalışmaya başlamıştır. Otogaz sektörünün hızlı dönemlerinde birçok aracı farklı markalarla montajını yaparak zaman içinde bu meslek dalındada ustlaşmış ve 2017 yılında Denizli Mesleki Eğitim Merkezinden LPG'li Araçların Tamir Bakım Montajı üzerine İkinci Meslek dalındada Ustalık Belgesi almıştır.

 

30 Haziran 2017 Senesinde " Erkut Usta Otogaz " adı ile Denizli Sümer Mah. 113 Sokak. No 12 kendi işyerini açarak çalışmaya başlamıştır.  

 

Yeni işyerinde LPG' li araçların tamir, bakım, Enjeksiyonu ve Karbüratörlü araçların lpg dönüşümü, tank değişimi, LPG'li araçların lpg sisteminin ekspertizi ve Mutlu Akü Denizli Bayisi olarak hizmet vermektedir. 

 

İş yerimize bir çay içmeye bekleriz.

Copyright © 2017 Erkut Usta Otogaz. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık